Се Издава Куќа во Козле

 • 150.00 Euro €
 • Објавено : February 9, 2018
  • Kozle, Skopje, Skopje, Macedonia

  078409501

  Snezana

Се издава куќа во Козле со површина од 100м2 со вградена кујна и трпезарија, посебна дневна соба, и две спални соби. Се издава празна за подолг период. Цена 150еур.Шифра 6004/1

2 Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ваше Место

 • Ова Место е Резервирано за вашата реклама
 • Како до пристап на оваа место
 • Контактирајте не
 • На Нашиот Е-маил и назначете во маил формата (Реклама Ваше Место ) на Маил contact@oglasise.mk "

Поврзани огласи

 • Се Издава Стан кај ТЦ Бисер

  Се Издава Стан кај ТЦ Бисер

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 9, 2018 200.00 Euro €

  Се издава стан позади ТЦ Бисер со површина од 70м2.Се наоѓа на 1ви кат. Цена 200еур.Шифра 3046/1

 • Се Издава Стан во Центар

  Се Издава Стан во Центар

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 8, 2018 600.00 Euro €

  Се издава стан кај Дом на Градежници.Станот е со површина од 75м2. Се наоѓа на 2ри кат. Цена 600еур.Шифра 3045/1

 • Се Издава Стан кај Католичка Црква

  Се Издава Стан кај Католичка Црква

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 8, 2018 300.00 Euro €

  Се издава нов стан кај Католичка Црква со површина од 43м2, наместен. Се наоѓа на 1ви кат. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, една спална соба. Има лифт, картичка за влегување, клима, струја. Цена 300еур. Шифр 2029/1