•  Се Издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-Кисела Вода

  Се Издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-Кисела Вода

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) February 24, 2018 4.00 Euro €

    Се Издава Деловен Простор 451м2 во Кисела Вода.Просторот е на мезанин и има 21 канцеларија, 2 санитарни чвора, купатило и 18-клима уреди. Греењето е централно парно. Деловниот Простор е полунаместен, во секоја канцеларија има плакари. Исто так...

 • Се Продава Стан во Карпош 4

  Се Продава Стан во Карпош 4

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) February 24, 2018 900.00 Euro €

  Се продава стан во Карпош 4 со прекрасен поглед кон реката Вардар. Станот е со површина од 91м2. Се наоѓа на 3ти кат.  Има дневна, кујна со трпезарија, 3 спални соби, тоалет, балкон. Греење- централно. Цена 900еур/м2. ШИфра 4006

 • Се Издава Стан во Дебар Маало

  Се Издава Стан во Дебар Маало

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 24, 2018 1.00 Euro €

  Се издава наместен, нов стан во Дебар Маало со површина од 70м2. Се наоѓа на 3/4 кат. Располагаат со дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, тоалет, 2 балкони. Имаат сопствено парно. Цена по договор. Шифра 3049/1 

 • Се Издава Стан во Дебар Маало

  Се Издава Стан во Дебар Маало

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 24, 2018 1.00 Euro €

  Се издава наместен, нов стан во Дебар Маало со површина од 70м2. Се наоѓа на 2/4 кат. Располагаат со дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, тоалет, 2 балкони. Имаат сопствено парно. Цена по договор. Шифра 3048/1

 • Се Продава Стан кај Железничка Станица

  Се Продава Стан кај Железничка Станица

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) February 23, 2018 88000.00 Euro €

  Се продава стан со површина 88м2, на 14/16 кат. Станот е во добра состојба, полуреновиран, со 3 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, гостинско wc i бања. Има балкон, 2 лифта, централно греење. Цена 88000еур  Шифра 4005

 • Се ПРОДАВА стан во Карпош 1

  Се ПРОДАВА стан во Карпош 1

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) February 23, 2018 950.00 Euro €

  Се продава стан  во Карпош 1. Станот е со 2 спални соби, дневна ,терпезарија и кујна, 2 тераси,реновиран комплетно односно сменета и електрична и водоводна инсталација нови прозорци и дрвенарија и нова блиндор врата. Позиција исток-југ-запад. Мн...

 • Se Izdava DELOVEN PROSTOR kaj Bunjakovec

  Se Izdava DELOVEN PROSTOR kaj Bunjakovec

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) February 23, 2018 8037.00 Euro €

  Se izdava deloven prostor vo Opstina Centar,vo blizina na Soboren Hram,Bunjakovec.Prostorot e 34m2 i e delumno namesten,so mala kujna,toalet,biro i fotelja.Greenjeto e na struja.Pogoden e za usluzni dejnosti:pravni,trgovski i kozmeticki.Visinata na m...

 • Се Продава Стан во Населба Лагадин- Охрид

  Се Продава Стан во Населба Лагадин- Охрид

  Станови , Куќи за Продажба Ohrid (Ohrid) February 23, 2018 1100.00 Euro €

  На самиот брег на Охридското Езеро, во населба Лагадин со прекрасен поглед кон езерото, се продава стан на поткровје од 96м2. Станот располага со дневна , кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило, балкон. Греење на струја. Цена 1100еур/м2. Шифра ...

 • Se Izdava Deloven Prostor vo Centar

  Se Izdava Deloven Prostor vo Centar

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) February 23, 2018 1000.00 Euro €

  Se izdava deloven prostor 84m2 vo Centar koj odgovara za poveke nameni (kafich,butik,gostilnica i dr.) Se iznajmuva na podolg period. Cena 1000eur. Shifra-8031/1

 • Се Продава Деловен Простор во Дебар Маало

  Се Продава Деловен Простор во Дебар Маало

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) February 23, 2018 100000.00 Euro €

  На одлична локација, на самата главна улица во Дебар Маало се продава дуќан од 45м2 + 20м2 галерија и можност за тераса. Има санитарен чвор и паркинг простор. Погоден е за повеќе намени како кафич, маркет, аптека и друго. Цена 100000eur +ДДВ. Шифра 8...

 •  Se Prodava Plac vo Vizbegovo

  Se Prodava Plac vo Vizbegovo

  Плацеви Skopje (Skopje) February 23, 2018 1.00 Euro €

    Na atraktivna lokacija vo Vizbegovo se Prodava Plac 5396m2. Placot e so moznost za gradba na objekti G-2,G-3,G4-lesna i nezagaduvacka industrija,servisi,stovarishta. Lociran e vo opshtina  kade komunaliite za objektite se poevtini. Po pot...

 • Se Izdava Stan vo Debar Maalo

  Se Izdava Stan vo Debar Maalo

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 23, 2018 500.00 Euro €

   Na 100metri od Partizanski Odredi, vo Debar Maalo se izdava stan/ del od kukja, povrsina 160m2, na 2/2 kat. Stanot raspolaga so dnevna, kujna, trpezarija, 3 spalni sobi, 2 kupatila, 1 terasa. Stanot moze da se koristi i kako deloven prostor. Im...